Liga kadetov po základnej časti – Zvolenčania do play-out

Autor: HKM / der |


V nedeľu skončila základná časť ligy kadetov a mladí Zvolenčania v nej obsadili siedme miesto. Od soboty ich čakajú súboje v play-out.

Zverenci trénerskej dvojice Ján Podkonický – Ivan Szilvási sa v nedeľu rozlúčili s TOP skupinou zloženou z dvanástich družstiev výhrou nad Banskou Bystricou. Ani toto víťazstvo v priamom súboji s najväčším konkurentom im však nepomohlo dostať sa na šieste miesto, zaručujúce postup do skupiny, ktorá bude hrať o majstrovský titul. Vo vzájomných súbojoch s „baranmi“ mali Zvolenčania o dva góly horšie skóre, a tak vďaka postaveniu na siedmej - prvej nepostupovej priečke po základnej časti ich čakajú súboje v play-out. Túto časť súťaže kadetov budú hrať tímy Top skupiny umiestnené po základnej časti na 7. – 10. mieste a víťazi regionálnych skupín Západ a Východ.

Kadeti HKM tak odohrajú 20 zápasov a stretnú sa dvakrát doma a dvakrát na ľade súpera postupne s vrstovníkmi z Púchova, Žiliny, Popradu, Nitry a Liptovského Mikuláša. Prvé a druhé kolo play-out je na programe už počas tohto víkendu a Zvolenčania v ňom pocestujú do Púchov, kde sa budú snažiť získať prvé body do tabuľky.

Kadeti_tréneri


Anketa - Hlasovanie už skončilo