Hokejisti Zvolena v nomináciách SR 16, 18 a 20 na Hokejové leto

Autor: SZĽH, HKM |


V tretej júnovej dekáde budeme svedkami defilé slovenských hokejových nádejí. Na ľade zimného štadióna v Námestove v susedstve Oravskej priehrady sa v rámci otváracej akcie sezóny Hokejové leto 2016 predstavia štyri reprezentačné výbery Slovenska - do 16 a 17 rokov (20. – 24. júna), do 18 a 20 rokov (26. – 30. júna).

Výkonný výbor a Reprezentačná komisia SZĽH na návrh reprezentačného trénera nominovali realizačné tímy a hráčov jednotlivých družstiev, na hráčskych, trénerských, či funkcionárskych postoch nechýbajú medzi nimi ani Zvolenčania.

 Nominácia  reprezentačného družstva SR 16 na Hokejové leto v Námestove v dňoch 20. - 24. júna 2016:

Hráči: Sebastián DROPPA, Patrik KOZEL, Michal MRÁZIK (MHk 32 Liptovský Mikuláš), Samuel HLAVAJ, Matúš Lukáš LAVIČKA, Peter MELCHER (MHA Martin), Jozef HAŠČÁK, Matúš HLAVÁČ, Ondrej VEREŠ (HK Dukla Trenčín), Michal GANZ, Dominik SOJKA (HC ‘05 Banská Bystrica), Dominik ANTALA, Alex František KUPKA (HC SLOVAN Bratislava-mládež), Juraj ELIAŠ, Ondrej LUKÁČIK (HC Košice), Matej ILENČÍK, Simon JELUŠ (MŠK Púchov), Martin HERCOG, Adam PAVELKA (HK 91 Senica), Juraj BERŽINEC (MMHK Nitra), Dalibor ĎURIŠ (HKM Rimavská Sobota), Oliver TURAN (HK Spišská Nová Ves), Dávid MUDRÁK (HKm Zvolen), Maxim ČAJKOVIČ (HC Kometa Brno, ČR)                 

Realizačný tím: manažér Roman SÝKORA, tréner Tomáš PŠENKA, asistent trénera Rastislav PAĽOV, tréner brankár Rastislav STAŇA, konzultanti Ernest BOKROŠ, Jozef FRÜHAUF, lekári MUDr. Štefan Eperješi (20. – 22. 6., MUDr. Štefan Krnáč (22. – 24. 6.), masér Michal Hrtús

 

Nominácia reprezentačného družstva SR 17 na Hokejové leto v Námestove v dňoch 20. - 24.  júna 2016:

Hráči: Lukáš HABALA, Matej ŠALKA, Filip ŠKOREC, Michal VOJVODA (HC Slovan Bratislava-mládež), Martin BUČKO, Branislav LIGAS, Oliver MINKO, Adam PAULÍNY  (MHA Martin), Nicolas FERENYI, Michal CHATRNÚCH, Kristián KOVÁČIK, Oliver OKULIAR (HK Dukla Trenčín), Matej BÁTORY, Filip ČENKA, Filip SENKO (MHk 32 Liptovský Mikuláš), Martin FAŠKO-RUDÁŠ, Ján SARVAŠ (HK Brezno), Róbert DŽUGAN, Alexander ZEKUCIA (HK Spišská Nová Ves), Jakub LACKOVIČ (HK Ružinov ´99 Bratislava), Alexander HVIZDOŠ (HK Iskra Partizánske), Tomáš HRUŠÍK (MŠK Púchov), Sebastián ČEDERLE (MHKM Skalica), Juraj RUDY (HC Pardubice, ČR)

Realizačný tím: manažér Imrich ANTAL, tréner Viliam ČACHO, asistent trénera Róbert REHÁK, tréner brankárov Marko MILÝ, kondičný tréner Branislav LOBOTKA, konzultanti Norbert JAVORČÍK (23. - 24.6.), Andrej VÝBOH (20 .- 21.6.), lekári MUDr. Štefan EPERJEŠI (20. - 22. 6.), MUDr. Štefan KRNÁČ (22. - 24.6.), masér Miroslav HARVANČÍK

 

Nominácia reprezentačného družstva SR 18 na Hokejové leto v Námestove v dňoch 26. - 30. júna 2016:

Hráči: Miloš FAFRÁK, Richard SZABO, Jakub URBÁNEK (MHC Martin), Adrián MIŠKOVEC, René SVITANA (HK ŠKP Poprad), Adam DÚŽEK, Jakub KOSTELNÝ (HK Dukla Trenčín), Patrik HALAMA, Miloš KELEMEN (HKM Zvolen), Tomáš KUKĽA (HC 46 Bardejov), Daniel DEMO (HK Ružinov ´99 Bratislava), Filip JAKAB (HC Slovan Bratislava), Michal JUŠČÁK (MHK Dolný Kubín), Jakub KÖVER (HC Košice), Frederik HUDEC (MMHK Nitra), Adam STACHO (HK Havrani Piešťany), Ján NAHÁLKA (HK ’95 Považská Bystrica), Matúš HAVRILA (P.H.K. Prešov), Juraj OVEČKA (MHKM Skalica), Adam ŽIAK (HK Spišská Nová Ves), Martin VIČAN (HC Topoľčany), Martin TURIAN (MsHKM Žilina), Dávid BOLDIŽÁR (Kookoo, Fín.), Marek KORENČÍK (Lulea HF, Švéd.)

Náhradníci (na telefonické zavolanie): Marek CHAMULA, Martin MAJERÍK (HC ‘05 Banská Bystrica), Matej TÓTH (HK Ružinov ´99 Bratislava), Adam DIVINSKÝ (HC Slovan Bratislava), Juraj JANKULA (MMHK Nitra), Boris BRINCKO (HK ŠKP Poprad), Matúš KIROL, Lukáš TURAN (HK Spišská Nová Ves), Andrej KUKUČA (HK Dukla Trenčín), Alan BIELIK (HKM Zvolen), Timotej MARGUŠ (HC Oceláři Třinec, ČR), Jozef BALÁŽ (HC Vítkovice Steel, ČR)

Realizačný tím: manažéri Ľuboš JAKUBEC, Peter MIKULA, tréner Norbert JAVORČÍK, asistent trénera Vladimír TURAN, tréner brankárov František KUČERA, kondičný tréner Milan KABÁT, mentálna trénerka Slavomíra GAZDÍKOVÁ (27. 6.), konzultanti Jozef FRÜHAUF, Andrej VÝBOH, lekári MUDr. Andrea ŠVRČKOVÁ (26. - 28. 6.), MUDr. Milan PETRO (28. - 30. 6.). maséri Jozef GUZLEJ, Peter ONDREJKA, fyzioterapeut Andrej FOLTÝN (28. 6.)

 

Nominácia reprezentačného družstva SR 20 na Hokejové leto v Námestove v dňoch 26. - 30. júna 2016:

Hráči: Martin JENDROĽ, Oliver KOŠECKÝ, Július KOYŠ, Samuel KOZIOT (HC ’05 Banská Bystrica), Mário GRMAN, Samuel HAIN, Adam MIŠUTA, Denis PÄTOPRSTÝ (HC Topoľčany), Roman DURNÝ, Patrik OŠKO, Miroslav STRUŠKA (MHK 32 Liptovský Mikuláš), Dávid HRENÁK, Simon ŠEFČÍK, Dominik TRŠKA (HK Dukla Trenčín), Ondrej PRAŠIL, Marián VÁŇA (MsHKM Žilina), Ján KOŽIAK (HC Slovan Bratislava), Jakub BURZÍK (MHC Martin), Juraj SKLENÁR (MMHK Nitra), Marek LINDEMAN (HK ŠKP Poprad), Martin BDŽOCH (HK Spišská Nová Ves), Tomáš TRNKA (HKM Zvolen), Lukáš ŽIAK (HC Vítkovice Steel, ČR), Marek SLOBODA (HC Motor České Budějovice, ČR)      

Náhradníci (na telefonické zavolanie): Martin ANDRISÍK, Peter VALENT (HC ’05 Banská Bystrica), Matej POKORNÝ, Andrej VADOVIČ (HC Slovan Bratislava), Matej TOMEK (ŠHK KŠK Bratislava), Radovan BONDRA, Patrik KOLESÁR (HC Košice), Frederik FOLTÁN (MMHK Nitra), Matúš MIHALKO (HK ŠKP Poprad), Ľuboš MIRO (HK ’95 Považská Bystrica), Jozef DANIELČAK (P.H.K. Prešov), Július DANKO (MŠHK-mládež Prievidza),  Ľubomír KNIŽKA (HK Spišská Nová Ves), Andrej HATALA, Marek HECL, Oliver PATAKY, Adam THEMÁR (HK Dukla Trenčín), Boris BABIK, Adam HÚSKA, Radovan IŽDINSKÝ (HKM Zvolen), Branislav KVOCERA (MsHKM Žilina), Erik ČERNÁK (Erie Otters, Kan), Matej MURÍN, Michal ROMAN (HC Oceláři Třinec, ČR), Filip LEŠŤAN (HV 71, Švéd.), Matúš SPODNIAK (Ogden Mustangs, USA)

Realizačný tím: manažér Roman ULEHLA, tréner Ernest BOKROŠ, asistent trénera Martin HRNČÁR, tréner brankárov Jozef URDÁK, špecialista Rudolf JURČENKO, lekári MUDr. Andrea ŠVRČKOVÁ (26. - 28. 6.), MUDr. Milan PETRO (28. - 30. 6.), maséri Rastislav LADECKÝ, Ľuboš ONDREJKA


Anketa - Hlasovanie už skončilo