Slovenský hokej v Europa SC

Autor: HKM / Branislav Šníder |


Zvolenský hokejový klub a nákupné centrum Európa SC Zvolen priviezli mladým šport do mesta. Početné publikum sa dočkalo aj strieborných medailistov Jána Laca a Tomáša Tatara.

Zábojníkov memoriál v plnom prúde a športovo-kultúrne podujatie k tomu. To bolo piatkové popoludnie vo Zvolene. HKM sa prezentoval na pôde nákupného centra Európa a prevažne mladé publikum mohlo vidieť okrem hokejového programu aj vystúpenie zvolenských karatistov z klubu Uraken.

Europa 02

Pod dohľadom expertov z HDC Banská Bystrica si moderné hokejové tréningové metódy mohli vyskúšať deti rôzneho veku, strieľalo sa na bránku, predstavili sa zvolenské nádeje pod vedením trénera Macoszeka a mládežnícky hokej obecenstvu predstavil tréner dorastu HKM a asistent pri slovenskej „sedemnástke“ Norbert Javorčík.

Potom už ale prišla chvíľa na ktorú všetci zhromaždení najviac čakali – na pódiu sa objavili strieborní medailisti z tohtoročných majstrovstiev sveta Ján Laco a Tomáš Tatar. Bývalí úspešní hráči Zvolena boli na roztrhanie a podpisovali, fotili sa i prehodili pár slov s fanúšikmi.

Europa 03

Záver akcie potom patril hudobnej dvojici Bacil & Rakby, ktorá svojou produkciou zvolenskú Európu roztancovala.

Europa 04

Link na video z akcie:

http://www.youtube.com/watch?v=BEIqBbOFI-s

Foto: HKM / Braňo Šníder


Anketa - Hlasovanie už skončilo