Baroš, Hraško a Zuzin za Pulišom

Autor: HKM / der |


Menoslov hráčov HKM Zvolen, ktorí sa v tomto týždni predstavia na medzinárodných kolbištiach sa rozrástol o ďalšie tri mená.

Reprezentačný výber Slovenska pod hlavičkou „Olympijský tím“ si od dnešného dňa rozložil hlavný stan v Bratislave. Podľa plánu sa na dopoludňajšom zraze trénerovi Marcelovi Ozimákovi hlásil Radovan Puliš, no nezostal jediným hokejistom spod Pustého hradu. Do svojho rodného mesta cestoval aj Samuel Baroš, pôvodne zaradený medzi náhradníkmi. Gólman HKM sa o svojej nominácii dozvedel už po nedeľňajšom zápase s Banskou Bystricou a v pondelok zazvonil telefón aj Petrovi Hraškovi a Petrovi Zuzinovi.

Na turnaj EURO ICE HOCKEY CHALLENGE do rakúskeho Grazu (7. – 11. 2.2017) tak pocestuje až štvorica zvolenských „rytierov“. Početné hráčske zastúpenie klubu spod Pustého hradu v reprezentačnom výbere určite teší, na druhej strane sa tréneri HKM musia počas reprezentačnej prestávky vyrovnať s neúčasťou nosných hráčov v tréningovom procese. Ten začali zverenci trénerského trojlístka Mikula – Staš – Podkonický zostra, keď po voľnom pondelku bolo už v utorok ráno z posilňovne počuť hrkot činiek. Štvorlístok reprezentantov sa ku svojim klubovým spoluhráčom znova pripojí v pondelok pred dopoludňajším tréningom.


Anketa - Hlasovanie už skončilo