Aktuálna súpiska HKM

Autor: HKM / der |


Dnes padla definitíva v zložení kádrov všetkých tipsportligových tímov. Do konca aktuálnej sezóny sa už nikto posilniť nemôže, pozrime sa teda s akým kádrom dohrá súťaž zvolenský HKM.

Trénerská trojica Peter Mikula – Milan Staš - Andrej Podkonický môže skladať zostavu už na zajtrajší zápas v Nových Zámkoch z týchto hráčov:

Brankári: Samuel Baroš, Marek Šimko, Boris Babik

Obrancovia: Janis Andersons, Lukáš Dubeň, Miroslav Habšuda, Ján Homer, Peter Hraško, Michal Ivan, Daniel Krejčí, Michal Novák (hosťovanie do konca sezóny), Andrej Plechanov, Tomáš Valenta

Útočníci: Ivan Jakubík, Roman Jurák (hosťovanie do konca sezóny), Lukáš Jurík, Miloš Kelemen, Pavel Klhůfek, Patrik Lušňák (hosťovanie do konca sezóny), Juraj Majdan, Matúš Matis (hosťovanie do konca sezóny), Bruno Mráz, Lukáš Novák (hosťovanie do konca sezóny), Samuel Petráš (hosťovanie do konca sezóny), Radovan Puliš, Matej Síkela (hosťovanie do konca sezóny), Peter Šišovský (hosťovanie do konca sezóny), Peter Zuzin.

V kádri Zvolena sú ešte útočníci Petr Obdržálek a Martin Ďaloga. Prvý menovaný sa po zranení zatiaľ pripravuje individuálne a je možné, že sa k mužstvu ešte do záveru sezóny pripojí a Martin Ďaloga pre chorobu už s istotou v tomto ligovom ročníku nenastúpi.

V prípade potreby môžu tréneri do „áčka“ povolať aj hráčov z kádra extraligového družstva juniorov HKM.

Na konci prestupového obdobia sme pod Pustým hradom zaznamenali aj jeden odchod, do konca sezóny bol na hosťovanie do HC 07 Detva uvoľnený útočník Jakub Žilka.


Anketa - Hlasovanie už skončilo